לכל אדם כישרון שונה, מראה שונה, ניסיון שונה.. לכן חברות הפקה מחפשות את האדם הרלוונטי ביותר עבור הפרסומת, הסרט או הסדרה שלהם.

חברות הפקה מחפשות סוגים שונים של אנשים והם יעשו הכל כדי למצא את התיאור המדויק של האדם שהם צריכים לפי התסריט.

אודישנים לדוגמנות - בני נוער

אודישנים לדוגמנות – ילדים

לכן קיימים סוגי אודישנים שונים המשויכים למין וגיל:

אודישנים לגברים חיפוש אחר הגבר האידיאלי לתסריט. לפעמים מחפשים דמות של אדם רשע, משפחתי, מצחיק, דתי,  ומאות סגנונות שונים של גברים.

אודישנים לנשים מחפשים את האישה המתאימה ביותר לתסריט. לעיתים מחפשים דמות של אישה יפה, מכוערת, שמנה, רזה, דתייה ועוד מאות סגנונות שונים של נשים.

אודישנים למבוגרים חברות ההפקה מחפשות את האדם המבוגר או האישה המבוגרת אשר יש להם אופי מיוחד וחלום להצליח. כיום ברוב הסרטים והסדרות החדשות, יש צורך גם בשחקנים מבוגרים והביקוש ממשיך לגדול.

אודישנים לילדים ותינוקות – ילדים רבים כבר בגיל צעיר מוכשרים ויפים וחולמים להיות שחקנים או דוגמנים. חברות ההפקה מחפשות אלפי ילדים ותינוקות לפרסומות, סרטים, הצגות, ועוד מגוון רחב של הפקות.

אודישנים לבני נוערבני הנוער שרוצים להצליח בתחום ינסו לעשות הכל כדי להכנס לעולם הבידור. חברות ההפקה אשר עובדות עם בני הנוער נותנות להם את הניסיון הראשוני בתחום, ומבצעות גיוס נרחב להפקות שונות ומגוונות.

קיימים גם סוגי אודישנים שונים המסווגים לפי סוג האודישן:

אודישנים לפרסומות – אודישן לפרסומת נחשב כיום לדרך הטובה ביותר עבור שחקנים מתחילים להתפרסם. מידי יום מתקיימים עשרות אודישנים לפרסומות ויש המון ביקוש לשחקנים ואנשים מגוונים.

אודישנים לסדרות – כאשר אדם משחק בסדרה מצליחה, סביר להניח שאם הוא תפקד טוב, חברות ההפקה יקחו אותו גם להפקות אחרות. לכן אודישנים לסדרות נחשבות לדלת כניסה חשוב לעולם הבידור והטלוויזיה.

מעבר אודישנים

הגעה לאודישן

אודישנים לריאליטי – אנשים אשר רוצים להתפרסם ולהכנס לתודעת הציבור במהרה, בוחרים לבצע זאת על ידי כניסה לתכנית ריאליטי אשר משודרת בפריים טיים. חברות ההפקה בוחרות את האנשים בזכוכית מגדלת מכיוון שהם מחפשים סוגי אנשים שונים ומיוחדים שיתאימו לסוג התכנית.

אודישנים לסרטים – אדם אשר מעוניין ללכת לאודישנים לסרטים חייב לדעת כי הוא חייב להגיע עם ידע וניסיון כי בשונה מאודישנים רגילים כאן הוא נדרש לזכור טקסט ארוך, לשחק אותו, ולהראות את האופי של הדמות שהוא משחק ולא את האופי של עצמו. כמו כן, ברגע שאדם עובר בהצלחה אודישן לסרט והוא מככב בו, אין סיבה שלא ייקחו אותו גם לסרטים נוספים.

אודישנים לדוגמנות – חברות הפקה רבות מחפשות דוגמן או דוגמנית לא מוכרים לשלל הפקות כמו קטלוגים, פרסומות, שלטי חוצות, קמפיינים ועוד.. יש ביקוש גדול לדוגמנים או דוגמניות שהפנים שלהם עדיין לא מוכרות!

אודישנים לריקוד – גם בסרטים, פרסומות, סדרות ועוד במגוון הפקות המלהקים מחפשים לעיתים רקדנים מוכשרים לסצינות מסוימות אשר נדרשות ריקוד וכיאוגרפיה. אם אתם יודעים לרקוד בין אם היפ הופ, בלט, מחול, קפוארה, ג’אז, ברייקדאנס – אין סיבה שלא תתקבלו ותצליחו!

אודישנים למשחק – אדם אשר מרגיש בביטחון כי הוא שחקן מלידה חייב ללכת ולנסות את מזלו באודישן מסוג זה. מה שחשוב לדעת שחברות הפקה מחפשות דמות ספציפית לכן חשוב להכנס לדמות שהם מחפשים ולהתאים את עצמך כמה שיותר לדמות החל מהלבוש, סגנון הדיבור והאופי.

אודישנים לשירה – זמרים וזמרות רבים מנסים את מזלם באודישנים. המטרה שלהם לזכות לחשיפה בזכות הקול שלהם. חברות הפקה רבות משתמשות בזמרים וזמרות במגוון הפקות.

החלום שלך זה להשתתף בהפקת טלוויזיה? לככב בסדרה שכולם רואים בפריים טיים?
אנו מזמינים אתכם להשתלב בעולם הבידור בישראל..צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת זימון לאודישנים!