חולמים להיות רקדנים מגיל קטן? רוצים לככב כרקדנים בסרט? חברת אודישנים תסייע לכם למצוא את המקום שיאפשר לכם למצות את הפוטנציאל הגלום בכם בצורה הטובה ביותר. אם גם אתם מרגישים שנולדתם לרקוד, אם מבחינתכם לשמוע שיר מבלי לזוז זו לא אופציה, הרשמו לאודישן לריקוד כבר היום!

ריקוד כאמצעי ביטויfashion-300337_192032

דרך הביטוי המרכזית שלנו היא דיבור. דרך תקשורת נוספת היא ריקוד, שכבר משחר ההיסטוריה מוכר כאמצעי ביטוי למסרים ורגשות בדיוק כמו דיבור. השימוש בגוף במהלך הריקוד יכול להפנט את הצופה ולגרום להבנה מוזיקלית בקרב הקהל. ישנם סוגי ריקוד רבים ומגוונים שרק הולכים ומתפתחים, כל שנותר הוא לבחור את סוג הריקוד (בהתאם למוזיקה המתאימה לך) ולהתמקצע בו. רוב הריקודים דורשים כישרון מולד ברמה מסוימת או התנסות מגיל צעיר אך גם מי שלא בא מהעולם הזה יכול להתמקצע.

סגנונות ריקוד

  • ריקוד מקצועי או מחול – בריקודים אלו הרקדנים הם מקצועיים המוכשרים להופעות בלהקות או ביחיד. סגנונות מוכרים המשתייכים לקטגוריה הם סטפס, היפ-הופ, בלט וברייקדאנס.
  • ריקודים סלוניים – מכונים גם ריקודי נשף ובדרך כלל מופיעים בריקודי זוגות, כאשר כל ריקוד נשף מתאים למוזיקה משלו. הסגנונות הנפוצים בארץ הם ואלס, טנגו ופולקה.
  • ריקוד עממי – לרוב, הקהל יצטרף וירקוד גם בעצמו, בהתאם למוזיקה המנוגנת. ריקודים אלו מאפיינים את האדם הפשוט יותר, בהתאם לתרבות שלו. דוגמאות לריקודים אלו הם: ריקודים לטיניים, ריקודי עם והורה.

סוגי ריקוד אלו הם הבסיסיים והמוכרים ביותר מבין מאות הריקודים ברחבי העולם. ריקודים רבים מבטאים חלק מהשקפת עולם, מצורת ההסתכלות על החיים או מאפיון של תרבות.

תרבות לכל דבר ועניין
ballet-1030921_1280

אירועים שונים בחיינו מאפשרים לנו ליהנות מצעדי ריקוד בצורה כזו או אחרת. הריקוד מופיע בכל מקום במצבים שונים, אם כחלק מאירועים ובילויים ואם באים בטבעיות כתוצאה מהאזנה למוזיקה, מבלי לשים לב, מעין שילוב של אהבה ותזוזת הגוף. קהל הרקדנים הוא בדרך כלל כזה שעוסק בתחום הריקוד מגיל קטן ומשקיע שנים רבות ללמידה ולשיפור בטכניקות, ביציבה ובפרמטרים נוספים שיקבעו את מקצועיות הרקדן.

מי שרוצה לעסוק בריקוד באופן מקצועי חייב להתנסות בסוג של הופעה מול קהל ולצבור בטחון עצמי גבוה. מדובר בתחום לא פשוט שמעורר עניין אצל הפקות רבות וגם אצל הצופים, אך חשוב למשוך את תשומת ליבם ולהרשים אותם, שכן מדובר בתחום עם היצע רב. אם אתם חושבים שאתם מוכנים לרגע האמת, פנו אלינו לאודישנים לריקוד והכנסו לתחום שהכי מתאים לכם.