מרגישים שיש לכם כישרון מבוזבז? חושבים שאתם מוכנים לפרוץ לתודעה אבל עוד לא הגעתם לגיל הבגרות? חברת אודישנים תספק לכם אודישנים שיתאימו לכם ויבחנו את רמת הבשלות שלכם, גם בגיל צעיר. בני נוער רבים חולמים להפוך לשחקנים, דוגמנים, זמרים ועוד. אודישנים לנערים ונערות מתנהלים קצת אחרת, שכן מדובר בנבחנים רגישים יותר וחסרי ניסיון לרוב. בכתבה הבאה חברת אודישנים תסביר לכם איך לקחת את הציפיות הנמוכות לטובתכם ולהפוך אותן ליתרון.

גורם ההפתעה

לאודישנים בגיל צעיר יתרונות רבים ובראשם צבירת ניסיון מגיל צעיר ובדיקת אמת אם מדובר בתחום המתאים לנבחן. חשוב להבחן לכמה שיותר תפקידים, להשתפשף בתחום ולבדוק כמה שיותר היבטים,

audio-15936_1280

כמו הפן המנטלי, הרגשי ועוד שעשויים לכוון אתכם בהמשך הדרך. באודישנים לנוער הבוחנים בדרך כלל יצפו לחוסר ניסיון והתרגשות יתר, הכנה ראויה לבחינה עשויה להפתיע את הבוחנים לטובה וגם לגרום לביצועים טובים יותר מצדכם.

דרישות ההפקה

לעיתים הדרישות יכללו התאמה למראה מסוים בלבד או כריזמה משכנעת, תלוי כמובן בתפקיד ובסוג האודישן. מומלץ לבצע סימולציות בבית לפני האודישן, גם לבחינה עצמה וגם לראיון קצר שנהוג לבצע בתחילת היום. ההפקה לא מצפה לכריזמה ובטחון מופרז אך כן מצפה לסוג של בסיס מקצועי ומילוי חלק מהדרישות. לעיתים הבוחנים יכולים להתקיל אתכם בתנאים שפחות יתאימו לכם או יפתיעו אתכם. הכוונה היא להלבשה בביגוד לא נוח או שלא מוכר לכם (במקרה של אודישן לדוגמנות או משחק) או לבקשה מכם לשיר שיר מסוים שאתם לא מתחברים אליו (במקרה של אודישן לשירה או לסרט מוזיקלי).

התייחסות שונה

בני נוער דורשים התייחסות וטיפול שונים, עם דגש רב על עדינות ורגישות. חשוב שגם ההורים (שאישורם מחייב נבחנים מתחת לגיל 18) וגם הנערים יוודאו כי ההפקה נוהגת על פי חוק בהקשר להעסקת קטינים וכי לא פוגעים בזכויותיהם. הורי המתמודדים מחויבים לוודא כי לא פוגעים בבניהם וכי כל ההליכים מבוצעים כראוי.

 

צפו בביצוע המרגש של דניאל עמית, בן 16, מתוך התכנית “אקס פקטור”: